Otázky a odpovědi – FAQ

Máte další otázku?

 • Zeptejte se přímo: kontakt

 • Položte otázku prostřednictvím komentáře na úpatí stránky : komentář

bg_line-comments

Obecné

Co je cílem projektu?

Projekt je společným dílem společností Uniwise a Clever Decision. Zde naleznete Cíle a vize. Ve zkratce je v našem záměru pomoci středním a malým firmám nastartovat procesy plánování a hodnocení, což znatelně napomůže ke zvýšení hodnoty jejich podnikání. Poskytnout možnosti analýzy a plánování firmám, pro které jsou tyto technologie finančně i odborně nedostupné.

Jaké jsou plány do budoucna?

Máme obchodní plány zaměřené na expanzi na zahraniční trhy. Dále máme vývojové plány pro rozšíření funkcí aplikace. Hlavní oblast plánu je zaměřena na rozšíření o další oblasti analýzy dat a plánování.

Instalací Targetty budete získávat automaticky informace o nových funkcích a bude probíhat automatická aktualizace produktů.

Jaké máte zkušenosti?

Autoři projektu se více jak 10 let pohybují v oblasti Business Intelligence. Zkušenosti z velkých projektů zúročujeme v produktu Targetty. Umožňujeme malým a středním firmám přístup k nejmodernějším postupům a technologiím.

Kdo jsou zákazníci?

Zákazníci Uniwise a Clewer Decision jsou velké a střední společnosti. Konkrétní reference naleznete na našich stránkách. Targetty míří na střední a malé firmy.

Smluvní podmínky

Kdy platí smluvní podmínky?

Souhlas se smluvními podmínkami udělujete při registraci na targetty.com. Smluvní podmínky platí od registrace do ukončení smluvního vztahu podle těchto podmínek.

Kolik mohu mít uživatelů?

Můžete mít libovolný počet uživatelů. V případě zájmu registrovat více jak 200 uživatelů nás prosím kontaktujte předem. Společně nalezneme nejvýhodnější variantu a to jak technologicky, tak i cenově.

Mohou uživatelé přistupovat pod jedním účtem?

Ano, nebráníme Vám v tom. Verze Free je určená k tomuto účelu. I ve verzi Profi může přistupovat více uživatelů pod jedním účtem, přijdete však o možnost nastavit práva, schvalovat plán a zejména tím popíráte odpovědnost každého jednotlivce za svůj plán.

Software

Co vše musím instalovat?

Instalujete „Targetty Excel Add-In„. Jedná se o nástavbu Excelu 2010, 2013, která umožní připojení k datovému uložišti Targetty.com. Všechny další aplikace naleznete po přihlášení na portál admin.targetty.com.

Mohu ovlivnit vývoj nových funkcí?

Ano, v diskusním fóru v sekci „Obsah fóra  Targetty  Mám nápad!“ můžete vkládat vaše náměty a nápady pro další směřování vývoje. Pravidelně budeme informovat o stavu Vašich požadavků. Také je možné individuální vývoj za úhradu. V tomto případě nás kontaktujte.

Mohu si plánovací tabulky uložit k sobě na počítač, vyplnit je doma a poté odeslat na server?

Targetty Excel Add-In pro aktivní plánování vyžaduje připojení k internetu. Můžete se z domova, nebo odkudkoliv jinde, opět přihlásit a pokračovat v rozpracovaném plánování.

Mohu si reporty uložit k sobě na počítač a vzít na obchodní schůzku?

Můžete si uložit Excelový report pro další užití. Report se uloží ve formátu a s daty ve stavu v jakém je právě zobrazen.

Bezpečnost

Jsou má data u Vás v bezpečí?

Schraňujeme tři druhy zákaznických dat. Ke každé skupině dat se chováme s vědomím ochrany soukromí a bezpečnosti našich zákazníků. Data jsou rozdělena do  tří skupin

 • Marketingová data

Jedná se o kontaktní informace o našich zákaznicích. data vznikají Vaší registrací pro odběr služeb, nebo obchodních a marketingových zdělení. K těmto datům mají přístup pracovníci obchodního oddělení. Každé obchodní sdělení obsahuje přímou volbu pro odhlášení.

 • Meta data

Data o nastavení aplikace Targetty. Jedná se o struktury plánů, plánovacích formulářů, reportů, uživatelů a dalších informací nutných pro chod aplikace. K těmto datům mají přístup pracovníci podpory a technického oddělení. Data jsou automaticky smazána po ukončení smluvního vztahu mezi zákazníkem a Targetty.com.

 • Zákaznická data

Číselníky, skutečné obraty zákazníka, generované plány. Tyto data jsou zabezpečeny Vašim heslem a nemá k nim přístup nikdo další. Data jsou automaticky smazána po ukončení smluvního vztahu mezi zákazníkem a Targetty.com.

Kde jsou data uložena?

Data jsou uložena v datovém centru společnosti Wedos.

Jak jsou zabezpečena má data?

Obecně lze říci, že data jsou zabezpečena na úrovni bankovních systémů.

 • Šifrovaný přenos dat mezi Vašim počítačem a serverem
 • Systémově šifrované heslo, nelze zpětně dešifrovat
 • Odděleně uložená data každého zákazníka umožňuje řízený přístup
 • Pravidelné zálohování snižuje riziko ztráty Vaší práce

bg_line-comments

ZAČNĚTE PLÁNOVAT HNED:

 • Demo bez registrace
 • Ostrá verze zdarma
Registrovat

.

Napiš komentář

Musíte se přihlásit, abyste mohli komentovat.Než začnete s plánováním


přečtěte si 10+1 naprosto nezbytných otázek a odpovědí o principech plánování.

Informace o zpracování osobních údajů.