Nová verze Targetty

Aktuální verze Targetty přináší nové uživatelské funkce, které pomáhají zefektivnit práci při tvorbě a kontrole plánů. Současná verze prošla zásadní změnou architektury řešení, což snižuje nároky na provoz a správu Targetty. Nová verze zároveň obsahuje řadu optimalizací a oprav, které vedou k rychlejší práci v prostředí.

Nejzajímavější novinky pro uživatele je možnost otevření více formulářů zároveň, což umožní zadávat paralelně souvztažné hodnoty v různých formulářích.
Další novinkou v uživatelské rozhraní je rozšíření funkcí „kalkulačka“ na základě požadavků dalších uživatelů. Byly přidány nové možnosti rozpouštění a hromadných úprav hodnot.

Na straně administrace je nejzajímavější funkcí pokročilá validace struktury a výpočtů Statementu.

Nová verze Targetty dále přináší možnost vytvářet formuláře, které nejsou založené na kontingenční tabulce Excelu. Nové formuláře umožňují uživateli přidávat řádky hodnot, dle potřeby, využívat vzorce v Excelu, podmíněné formátování a další uživatelsky zajímavé funkce Excelu.

Součástí nové architektury Targetty je unikátní ukládání přenos dat mezi Excelem a databází, což přináší rychlost při načítání a ukládání hodnot, stabilitu a dvouúrovňovou validaci ukládaných hodnot. Při práci s buňkami se databázově zpracovávají i vzorce, což zabraňuje i neúmyslné změně a tím zkreslení hodnot plánů.

Nová architektura Targetty snižuje počet databázových objektů. Tím se snižují požadavky na hardware zdroje pro provoz a zálohování řešení.

Článek publikován 12. 6. 2018. Zpátky do blogu
Komentáře uzavřenyNež začnete s plánováním


přečtěte si 10+1 naprosto nezbytných otázek a odpovědí o principech plánování.

Informace o zpracování osobních údajů.