V prezentaci pro StartUp Harvest představil tým Targetty záměr vstupu na globální trh

StartUp Harvest Ve dnech 18.9 a 19.9.2014 se v Dolní oblasti Vítkovic uskutečnil StartUp Harvest, kde své projekty před porotou 6ti českých a zahraničních investorů představilo 12 startupových firem, které byly vybraný v průběhu předchozích eliminací. Mimo českých investorů – Marty Novákové z U&Sluna, Roberta Tůmy ze společnosti Impact Hub Praha, Čestmíra Gříbka ze společnosti Gansa či Daniela Lefendy z Moravia Seed Fondu – se v porotě objevili i zahraniční zástupci. Těmi byli Alfredo Coppola z amerického podnikatelského inkubátoru US MAC a Christa Bleyleben z poradenské společnosti MassGlobal partners z Bostonu.
V soutěži StartUp projektů se o přízeň investorů ucházely projekty z oblasti informačních technologií ale i několik projektů z ostatních oblastí. A tak se zde potkaly například projekty software na řízení projektů, řízení ekonomiky i aplikace pro vývojáře s modelem elektrického skateboardu.
Uniwise prezentoval řešení pro podnikové plánování Targetty a projekt jeho vstupu na globální trh. Targetty, od svého vzniku koncipováno jako aplikace typu cloud, směřuje do oblasti poskytování software formou SaaS a to bez geografických omezení. Hlavním zaměřením jsou tedy trhy USA a EU. Hledání silných partnerů, kteří mohou podpořit působení na globálním trhu je součásti strategie Targetty.
Největší pozornost investorů a vítězství však nakonec získala ústní myš, která pomáhá zdravotně postiženým lidem. Projekt Targetty byl hodnocen na jednom z předních míst.
Více o Uniwise: www.uniwise.cz , Targetty: www.targetty.com , StartUp Harvest: www.startupharvest.com

Článek publikován 13. 10. 2014. Zpátky do blogu
Komentáře uzavřenyNež začnete s plánováním


přečtěte si 10+1 naprosto nezbytných otázek a odpovědí o principech plánování.

Informace o zpracování osobních údajů.